Slide background

Під IP-телефонією мається на увазі набір комунікаційних протоколів, VoIP обладнання, програмного забезпечення, технологій та методів, що забезпечують традиційні для телефонного зв'язку функції: набір номера, додзвон та двостороннє голосове спілкування, а також відеоспілкування через Інтернет та інші IP-мережі.

Економія

Швидкість

Витрати

Ряд корисних функцій

IP телефонія

Що таке IP-телефонія?

IP-телефонія - технологія передачі голосового сигналу по бездротових інтернет-каналах. На відміну від аналогових і мобільних засобів зв'язку, спілкування через всесвітню мережу не вимагає прокладки телефонних ліній. Ви зможете дзвонити практично з будь-якого пристрою зв'язку.

Вартість

Головною перевагою IP-АТС перед альтернативними способами зв'язку є вартість розмов. Передача сигналу через Інтернет в середньому на 70% дешевше, ніж по дротах.
Крім того, віртуальні АТС на основі IP-телефонії підтримують ряд корисних функцій, недоступних звичайному телефону.

Швидкість

Протоколи обміну даними по цій технології базуються на формуванні пакетів інформації без організації прямого з'єднання між абонентами.
Голос співрозмовників зашифрована в цифровий сигнал, передається через інтернет і знову перетворюється в аналоговий вигляд для приймаючої сторони.

Економія

Ви економите до 90% витрат на послуги зв'язку за рахунок використання недорогих інтернет-каналів. Більш того, віртуальні номери не прив'язані до фізичного адресою і залишаються з власником при переїзді в інше місто. Додається необмежену кількість нових номерів у міру зростання штату.

Image

Замовити безкоштовний виїзд фахівця

Image
Image