ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

 Автономна
 Підключення на пульт охорони

Пропонуємо рішення для:

  • офісів
  • промислових приміщень
  • квартир
  • котеджів

Переваги роботи з нами

Выгодные цены
 
Ми пропонуємо вигідні ціни на обладнання та роботи
Гарантия
 
 Даємо гарантію як на обладнання, так і на роботи
ПЦО
 
 Здамо на пульт централізованої охорони
Сервис
 
 Пропонуємо сервісні послуги з підтримки роботи системи

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ЗАМОВЛЕННЯ ОХОРОННІЙ СИГНАЛИЗАЦИИ

Основні компоненти

Охранный прибор

Охоронний прилад. 

Основний компонент охоронної сигналізації. Приймає тривожні сигнали від сповіщувачів, активує сирену, передає тривогу на пульт охорони, висилає sms на вказаний телефон.
При постановці на ПЦО обов'язково уточнюйте з яким приладом працює охоронна компанія.

Инфракрасный извещатель

Інфрачервоний датчик руху.

В даний час для приміщень популярні комбіновані датчики на рух і розбиття скла. При цьому не потрібно ставити на вікно сповіщувач - геркон. Таким чином, зберігається гарний естетичний вигляд вікна і економиться кошти по установці системи. Сучасні датчики розпізнають тварин в зоні, що охороняється, з тим, щоб не реагувати на їх рух.

Геркон

Магніто-контактний датчик відкриття дверей / вікна.

Якщо використовується комбінований датчик, який спрацьовує на розбиття скла, його можна не встановлювати, проте в деяких випадках рекомендується ставити, наприклад 1, 2 поверх для того, щоб не забувати закривати вікна.

Светозвуковая сирена

Сирена.

Світлозвуковий пристрій. Запускається в дію охоронним приладом при спрацьовуванні сповіщувачів. Його призначення - привернути увагу оточуючих, працівників правопорядку і відлякати порушників. Іноді використовують сирени з різними звуковими сигналами для оперативної ідентифікації конкретної зони об'єкта на якому стаботала сигналізація.

Тревожная кнопка

Тривожна кнопка.

Дуже популярне пристрій. Ставиться в касових вузлах, на ресепшине, в кабінеті директора або просто в приватному будинку. Якщо Вас відвідало небажану особу і ви не можете самостійно з ним впоратися, натискаєте тривожну кнопку, в лічені хвилини приїжджає воєнізований наряд і допомагає Вам від нього позбутися.

Аккумулятор, кабель, крепеж

Комплектуючі.

Акумулятор необхідний для того, щоб охоронна система функціонувала при вимкненому зовнішньому електроживленні. Кабель бажано використовувати екранований в негорючій виконанні. Проводку у відкритому та доступному вигляді виконувати категорично не бажано.

Автономная охранная система

Автономна система охоронної сигналізації - це повноцінна система, функції якої, при взятті об'єкта під охорону, повідомити про спрацювання датчиків шляхом запуску светозвукового сигналу сирени, відправки смс на телефон відповідальних осіб або іншими способами на свій пост охорони. Така система використовується або на невеликих об'єктах, де немає необхідності в реакції збройного наряду, а досить злякати порушника сиреною, або на дуже великих об'єктах, де є своя власна служба безпеки з фізичною охороною.

Пульт централизованной охраныЗдача на пульт централізованої охорони
- послуга з щомісячною оплатою. У разі спрацювання сигналізації на поставленому під охорону об'єкті, в лічені хвилини приїжджає воєнізований наряд і затримує порушника. Крім того, ви самі зможете викликати такий наряд за допомогою тривожної кнопки, якщо під час робочого дня до Вас увірвався порушник і самі ви з ним не впораєтеся.

Проводные и беспроводные датчики

Провідна система з'єднує прилади з датчиками відповідними кабелями і вважається більш надійною системою. При цьому не потрібно стежити щоб в датчиках не закінчилася заряд батарейок. Система не схильна до зовнішніх впливів і стабільна в роботі.
І тим не менше, Бездротова система також успішно застосовується в тих випадках, де необхідно поставити тимчасову сигналізацію, закінчений ремонт і новий кабель прокласти важко.

Наружные датчики движенияДатчики зовнішнього
застосування мають більш дальній радіус дії, захищені від проникнення вологи і пилу, зазвичай дорожче, ніж датчики для внутрішнього застосування. Також, датчики зовнішнього застосування часто використовуються як періметрових, для охорони периметра об'єкта. Існують, так звані датчики, "Стіна" або "Бар'єр" - це пара приймально-передавальних пристроїв, що ідентифікують порушника при перетині периметра.

Сдача под охрану по группам помещений

Під охорону можна поставити як окремі кімнати / поверхи, так і всі приміщення в цілому.

Видеонаблюдение


Дуже добре систему сигналізації доповнить система відеоспостереження. Ці дві системи можуть бути інтегровані між собою. Наприклад, при спрацьовуванні датчика руху, на монітор оператора охорони відкривається картинка з даними відео на великому екрані. У камери відеоспостереження теж є можливість визначати рух, але відеокамера і датчик руху по різному на них реагують, з цього доповнюють один одного, при цьому ваша система безпеки стає більш надійною.