Для здійснення розрахунків за товар, Вам доступні такі способи оплати

Банківською карткою Visa або MasterCard

Оплата здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard без комісії. Для оплати карткою Вам необхідно в момент оформлення замовлення зробити вибір способу оплати «Сплатити банківською карткою», після цього Ви будете переадресовані на сторінку платіжної системи.

Готівкою

Товар оплачується в українських гривнях. Після оплати Ви отримуєте товарний чек.

Безготівкова оплата

Для безготівкової оплати товарів Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати відповідний тип «Безготівкова оплата», після чого заповнити необхідні відомості (обов'язково необхідно вказати код ЄДРПОУ Вашого підприємства/ФОП). На електронну пошту буде надіслано рахунок для попередньої оплати. Юридичні особи та ФОП можуть отримувати товар за довіреністю або з печаткою на видатковій накладній за підписом уповноважених осіб, які мають право на отримання товару без довіреності.

Товар відвантажується після отримання коштів.

 

Довар доставляється в межах України. Термін доставки товару – до 3-х днів.

Для отримання товару Вам доступні такі способи доставки:

Самовивіз

Найпростіший і безкоштовний спосіб доставки. Видача товару здійснюється в офісі інтернет-магазину за адресою м. Київ, вул. Драгоманова 6/1.

"Нова пошта"

Ви можете замовити доставку «Новою поштою», вибравши відповідну опцію при оформленні замовлення. При купівлі товарів у сумі понад 7000 грн. вартість доставки до відділення "Нової пошти" безкоштовно.

Доставка кур'єром по Києву

Вартість доставки кур'єром по м. Києву коштує 50 грн. Купуючи товар на суму понад 5000 грн. вартість доставки безкоштовно.