Про компанію

dirРадий вітати Вас, дорогі замовники, партнери, колеги, гості, на сайті компанії ТОВ "Інженерна компанія "Світ кабельних систем"!

Наш сайт допоможе Вам з вибором таких інженерних систем як: структуровані кабельні системи, відеоспостереження, контроль доступу, эфирное и спутниковое телевидение, телефония, електрика та багатьох інших систем для зручної експлуатації в офісі, на виробництві, в магазині або у Вас вдома.

Фахівці нашої компанії працюють у цій галузі з 2003 року. За цей час ми накопичили величезний практичний досвід, знання, авторитет. Незважаючи на кризи та складні часи, ми змогли зберегти свій потенціал.

Кваліфікацію співробітників компанії підтверджено експертами в галузі нашої діяльності світовими виробниками продукції.

Завдяки добропорядним відносинам з великою кількістю постачальників як в Україні, так і за кордоном, ми маємо можливість запропонувати клієнту різні варіанти вирішення його завдань, не обмежуючись одним виробником.

У нашій роботі ми застосовуємо не лише сучасні технічні знання, але й методи управління проектами, завдяки чому роботи виконуються у запланований термін і без додаткових витрат.

У нас Ви можете не тільки замовити послуги з монтажу, але й придбати інженерні системи, а також комплектуючі в інтернет-магазині. Якщо захочете встановити обладнання самі, ми дамо Вам практичні поради. У розділі "послуги" Ви зможете ознайомитись з основними поняттями інженерних підсистем для того, щоб кваліфіковано замовити відповідну послугу. Розділ "акції" ознайомить із вигідними пропозиціями.

Наша компанія представлена сторінками у всіх популярних соціальних мережах. Приєднуйтесь і давайте дружити. Залишайтеся з нами. Заходьте до нас на веб-сайт. Слідкуйте за новинами та вигідними пропозиціями.

З повагою,

Директор ІК СКС Юрій Бугайов.

Лицензия ИК СКС
klient1.jpg

 

 

 

 

Наша місія - це задоволений клієнт. Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ваше життя стало комфортнішим та безпечнішим.

 

 

 

 

Ми представляємо себе як партнера для клієнта, пропонуючи кожному з них оригінальні та ексклюзивні рішення, які є справжніми витворами мистецтва у нових інформаційних технологіях.

mission.jpg